تبلیغات
دنیای یه دخترانه - آموزش ساخت جداکننده مطلب حرفه ای

آموزش ساخت جداکننده مطلب حرفه ای

دوشنبه 23 مرداد 1396 01:13 ب.ظ

نویسنده این مطلب: ❤miss rozhan❤
موضوع: سفارشی ? کد ? دخترانه ?

ピンクのクマさん の絵文字سلام براتون یه آموز خوشمل آوردمピンクのクマさん の絵文字

ピンクのクマさん の絵文字که چگونه جداکننده مطلب یا لاینرهای سه بعدی بسازید!ピンクのクマさん の絵文字

مثل این:

خوب اینم آموزش

اول وارد پاورپوینت می شوید و یه مستطیل با گوشه های خم در سایز دلخواه می کشیم

خوب حالا یه قسمت براتون ایجاد می شه به اسم فرمت داخلش که برید قسمتی داره به نام افکت های شکل اون را بزنید و در گزنیه ی مشخص شده حالت مورد نظرتون را انتخاب کنید.حالا واردshape fill بشوید و گزینه ی texture را انتخاب کنید و بعدش گزینه ی more textureرا انتخاب کنید .

حالا پنجره ای به نام فرمت شیپ براتون ایجاد شده گزینه ی سومش را انتخاب کنید و بعد جوری که می خواین مدل شکلتون باشه را ایجاد کنید حالا خودتون یکم دست کاریش کنید تا حالتش دستتون بیاد!

حالا روی شکل کلیک راست کنید و گزینه ی کپی (copy)را بزنید.

حالا فتوشاپ سی سی می شویم و در منوی بالا فایل و در آن نیو(new)را می زنیم و بعد صفحه ای با اطلاعات زیر ایجاد می کنیم و بعد اوکی را می زنیم یعنی باید اطلاعات را به شکل زیر تغییر دهیم.

حالا از منوی سمت چپ همون قسمتی که شکل پاک کن دارد را کلیک را ست می کنیم و گزینه  ی magic eraser toolرا  انتخاب می کنیم حالا روی صفحه ی ایجاده شده مون کلیک می کنیم و بعد صفحه پی ان جی یا شطرنجی می شود.

از منوی بالا ادیت و از اون گزینه ی پیست را می زنیم تا مربعی که در پاورپینت ساخته بودیم نمایش داده شود!

حالا دوباره magic erasertoolرا می زنیم و تا دور و بر مزبعمون هم ژی ان جی شود. و بعد با استفاده از منوی سمت چپ و گزینه ای که شکل مربع نصف شده را دارد کادر را اندازه ی مزبع سه بعدی مان می کنیم.

حالا از منوی بالا فایل و بعد place embeddedعکس های مورد نظرمون را انتخاب می کنیم سایزشون و محل قرار گیریشون هم که با یکم دست کاری دستتون  می آید.

حالا می توانیم از گزینه ی تی شکل متن را بنویسید اگه دوست دارید و بعد تیک را بزنید تا سیو شه می تونید فونت و حالت و سایزم تغییر بدید .

i9tw_کد-1-11.png

وقتی ارتون تمام شد از فایل سیو تو مای کامپیوتر را انتخاب کنید و بعدشم که باسید پسوندش ه زیرش می آید را  پی ان جی که می شهpng وارد کنید و بعدشم که سیو کردید یه صفحه می یاد گزینه ی اول و بعد اوکی و اینم از حاصل زحماتمون.

در آموزش  بعدی کدومش را یاد بدم؟

1-گذاشتن متن براق روی تصویر

2-رنگین کمونی کردن متن در همین فتوشاپ سیسی

3-گذاشتن متن متحرک روی عکسا مثل بالابر خودمون

نظرات این پست کم کم 20 تا


cmnt : نظرات

آخرین ویرایش: سه شنبه 24 مرداد 1396 08:24 ب.ظ